Znalazłam firmę Podłogi24 przez Internet i zamówiłam listwy przypodłogowe. Produkt został wysłany w terminie i bez zastrzeżeń, ale to nie wszystko. Część materiału została zniszczona, wiec musiałam w trybie pilnym, za granicę, zamawiać kilka dodatkowych listew.
I teraz chciałabym firmie Podlogi24 podziękować za postawę, naprawdę nietypowa. Dołożyli wszelkich starań aby na czas (bardzo krótki) dostarczyć mi zamówiony dodatkowy towar. Z powodu pospiechu okazało się że odebrałam o jedną listwę za dużo w stosunku do tego co zapłaciłam. Oto co mi napisali:

„W piątek kurier odebrał przesyłkę, tylko jak się okazało zamiast 4 sztuk zabrano 5 sztuk listew. Rozumiem ,iż nie ma możliwości dokonania zwrotu. W związku z powyższym proszę potraktować dodatkową sztukę jako gratis od naszej firmy na nowe mieszkanie”

Wszyscy wiecie ze remontowanie mieszkania to koszmar, spotyka sie na drodze same kłody i nie szczególnie pomocnych ludzi. Na tym tle zachowanie firmy Podlogi24 odbija sie w sposób zdecydowany i bardzo pozytywny. Jeszcze raz dziękuje!!!