ul. Połczyńska 94, Warszawa Pon-Pt. 10:00-18:00 | Sob. 10:00-14:00

Parkiety drewniane – wiemy, co modne!

Witamy w cudownym świecie podłóg, schodów oraz tarasów.

Oferowane w naszym serwisie podłogi drewniane, parkiety, deski oraz akcesoria prezentujemy również na żywo w naszym punkcie handlowym w Warszawie. Nasz sklep znajduje się w dzielnicy Bemowo przy ulicy Połczyńskiej 94. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz soboty w godzinach 10:00-14:00.

Parkiety drewniane Warszawa

Jesteśmy dostępni także telefonicznie i służymy pomocą oraz fachowym doradztwem codziennie do godziny 20:00. Ceny wszystkich produktów w naszym sklepie internetowym mogą być negocjowane a indywidualne zniżki zależą od ilości oraz warunków płatności.

Jesteśmy specjalistami od sprzedaży, układania oraz renowacji parkietów drewnianych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno lite podłogi drewniane, jak i te warstwowe, lakierowane, olejowane i heblowane, a także parkiety. Miłośnikom stylu retro proponujemy profesjonalnie oraz dokładnie postarzone podłogi, wykonane zarówno z drewna polskiego, jak i egzotycznego.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, nieustannie wprowadzamy do naszego katalogu kolejne modele, wzory i kolory podłóg. Dzięki temu z łatwością znajdą Państwo u nas idealne i wymarzone materiały na parkiet czy na podłogę drewnianą. Naszą ofertę polecamy szczególnie klientom z miasta Warszawa, w którym znajduje się siedziba naszej firmy.

Układanie oraz montaż podłóg drewnianych i parkietów nie byłby możliwy bez takich elementów, jak listwy cokołowe fornirowane, drewniane, jak również cokoły MDF. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza oferta jest bogata i kompleksowa. Nie muszą więc Państwo polegać na innych dostawcach oraz wykonawcach, ponieważ powierzając naszej firmie montaż podłogi otrzymują Państwo pewność, że zajmiemy się wszystkim – począwszy od doradztwa w zakresie wyboru podłóg i parkietów, przez ich dostarczenie, aż po stworzenie projektu, ułożenie podłogi, a także jej konserwację oraz naprawę czy ulepszenie. Pomagamy od początku do końca, dlatego cieszymy się szacunkiem oraz uznaniem ze strony Klientów.

Masz pytania? Zadzwoń: 605 400 707
Wyślij wiadomość