ul. Połczyńska 94, Warszawa Pon-Pt. 10:00-18:00 | Sob. 10:00-14:00

Sprzedaż parkietów

Podłogi drewniane trafią w każdy gust i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Począwszy od bardzo chłodnego nowoczesnego projektu, na bardziej kameralnych i klasycznych aranżacjach kończąc  – drewniana podłoga każdemu wnętrzu nada niepowtarzalnego charakteru oraz ciepła.

Nasza firma posiada wyjątkową kolekcję podłóg drewnianych wysokiej jakości. Oferta obejmuje:

  • Parkiety z europejskich gatunków drewna takich jak niepowtarzalny dąb, jesion, akacja oraz egzotycznych: wyjątkowo stabilny i równie twardy merbau, szlachetne iroko, ekskluzywne doussie, urokliwa sucupira, ponadczasowy orzech amerykański, palisander o wielokolorowym obliczu oraz niezastąpiony mieniący się miodem teak. Bardzo popularne są również modyfikacje gatunków europejskich (dąb czarny – wędzony, dąb thermo, dąb bielony, jesion thermo koniak, jesion thermo bursztyn, akacja parzona). Występują w wersji litej jak i warstwowej przygotowane do cyklinowania oraz wykończenia ich powierzchni lakierem lub olejem. Najczęściej spotykane są deszczułki o grubości 16, 21 lub 22mm, szerokości 60-70mm i długości od 250 do 500mm.
  • Mozaiki przemysłowe – to drobne lamelki o przekroju najczęściej prostokątnym. Cechuje je duża wytrzymałość. Mozaikę można ułożyć w plastrach lub jako pojedyncze lamelki w układzie nieregularnym.
  • Parkiety gotowe lite – zyskują coraz większą rzeszę zwolenników, z uwagi na szybkość montażu. Wykończone mogą być lakierem, olejem naturalnym, olejo-woskiem czy też olejem UV. Podłogi gotowe z litego drewna dostępne są w naturalnych wybarwieniach lub w różnych wariantach kolorystycznych. W ofercie podłóg gotowych posiadamy takie gatunki, jak tradycyjny polski dąb czy jesion oraz podłogi lite z gatunków egzotycznych.
  • Deski podłogowe lite – tworzą niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu, wykonane są w 100% z drewna naturalnego. Występują w postaci surowej jak i gotowej wykończonej fabrycznie lakierem lub olejem. Szczególnie podłogi dębowe lite dzięki zawartej w dębie taninie, umożliwiają uzyskanie pięknych i niepowtarzalnych kolorów poprzez proces wybarwienia.
  • Podłogi warstwowe – polecane są do instalacji na ogrzewaniu podłogowym. Konstrukcja warstwowa pozwala na wyeliminowanie znacznych strat ciepła i zmniejsza efekt skurczu drewna. Występują w postaci małych klepek o wymiarach tradycyjnego parkietu oraz w wariancie deski czyli długich i szerokich elementów w wersji finish. Warstwa użytkowa (4-6mm) pozwala na kilkukrotne odnawianie jej powierzchni. Posiadamy podłogi warstwowe w szerokiej gamie gatunków drewna i różnorodnej kolorystyce takich producentów jak Finishparkiet, Boen, Tarkett, Chapel Parket.
  • Podłogi pałacowe, kasetony –  oryginalny i ponadczasowy charakter podłóg pałacowych zyskał ogromną popularność wśród projektantów oraz dekoratorów Wnętrz. Wzory pałacowe do niedawna stosowane były w dużych i reprezentatywnych pomieszczeniach, natomiast aktualnie ciekawie komponują się w mniejszych domach czy też mieszkaniach. Wykonywane są z niezwykłą starannością i precyzją.
  • Dyle

Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru, wykonania i wykończenia podłóg a naszym celem jest zapewnienie klientowi najwyższej jakości produktów, które zaspokoją ich oczekiwania i potrzeby.

Masz pytania? Zadzwoń: 605 400 707
Wyślij wiadomość