ul. Połczyńska 94, Warszawa Pon-Pt. 10:00-18:00 | Sob. 10:00-14:00

Szlifowanie parkietu

Szlifowanie parkietu to czynność, która może być wykonywana na nowych, jak i nieco starszych podłogach. W pierwszym przypadku celem jest ich odpowiednie zamontowanie oraz wyrównanie. Zapewnienie już na początku jak najlepszej użyteczności, funkcjonalności oraz wygody. Drugi przypadek dotyczy głównie różnych renowacji lub okresowej konserwacji.

Drewno wraz z wiekiem może się ścierać, kurczyć lub niszczyć pod wpływem metalu czy wilgotności. Osadzają się na nim nieczystości, powierzchnia staje się chropowata i deski nie wyglądają już tak, jak powinny. Właśnie wtedy niezbędne staje się szlifowanie, która przywraca parkietowi czy podłodze pierwotny wygląd. Sprawia, że staje się on gładki oraz w pełni bezpieczny. Usługę tę oferujemy wszystkim naszym klientom w mieście Warszawa.

Szlifowaniem parkietu zajmujemy się na co dzień. Jest to niezbędny etap naszego procesu montażu. Niekiedy zgłaszają się też do nas Klienci, którzy chcą poprawić stan swojej podłogi i tym samym przedłużyć jej żywotność. Zawsze z pasją i ochotą przystępujemy do pracy, bo wiemy jak ważne jest szlifowanie dla ogólnego bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego i fizycznego domowników. Pracę dzielimy na mniejsze etapy, które pozwalają nam kontrolować dokładność oraz właściwy przebieg tego procesu.

 

Jakie są etapy szlifowania podłóg?

Zaczynamy od szlifowania zgrubień, a następnie stopniowo zwiększamy precyzję szlifierki. Rozpoczynamy od pracy maszynowej, a kończymy na szlifowaniu ręcznym, ponieważ bardzo dokładnie kontrolujemy czy nie zostały na podłodze jakieś niepożądane elementy.

Stosujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy. W naszym parku maszynowym dysponujemy tylko specjalistycznymi urządzeniami, które służą do szlifowania parkietu. Są to przetestowane, dokładnie sprawdzone maszyny, okresowo serwisowane. Są też wyposażone w pochłaniacze bezpyłowe. Co istotne, nasze urządzenia od razu pochłaniają wszystkie płyny, nie pozwalają im wydostać się na zewnątrz, a tym samym w pomieszczeniu nie ma żadnych widocznych śladów szlifierki. Wszystko jest czyste i świeże. To znaczna oszczędność czasu!

Co więcej, nieustannie usprawniamy proces szlifowania parkietu. Zależy nam na Państwa satysfakcji oraz na tym, by wykonane przez nas usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Pracujemy dokładnie, szybko, rzetelnie. Pozostawiamy czyste pomieszczenia oraz gładkie parkiety i podłogi, które lśnią czystością i wyglądają elegancko oraz stylowo. Zapraszamy klientów z Warszawy i nie tylko!

Masz pytania? Zadzwoń: 605 400 707
Wyślij wiadomość