ul. Połczyńska 94, Warszawa Pon-Pt. 10:00-18:00 | Sob. 10:00-14:00

Restytucja podłóg i schodów drewnianych

Zdarzyła się powódź, ulewa, twój sąsiad ma nieszczelny taras, dziecko zostawiło odkręcony kran, pękła rurka CO, żar z kominka nieoczekiwanie wypalił dziurę w parkiecie, stopnie schodowe uległy deformacji lub wyburzyłeś ścianę działową i nagle pojawia się problem połączenia posadzki drewnianej w pomieszczeniach – te przykre zdarzenia losowe doprowadziły do tego, iż Twoja podłoga wymaga gruntownej naprawy? Nie zwlekaj jak najszybciej skontaktuj się z nami, a my postaramy się doprowadzić twoją podłogę do stanu pierwotnego.

Restytucja posadzki drewnianej lub schodów nie musi trwać długo, jeśli prace zawęzimy jedynie do naprawy jej wierzchniej warstwy. Jeżeli konieczne staną się jednak gruntowne naprawy, odrestaurowanie może potrwać trochę dłużej ale i tak efekt końcowy wynagrodzi włożony wysiłek oraz poświęcony czas.

Nasza firma ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, oferujemy Państwu fachową i profesjonalną pomoc w przywracaniu mienia do stanu sprzed niefortunnego zdarzenia, zajmujemy się również osuszaniem budynków.

Masz pytania? Zadzwoń: 605 400 707
Wyślij wiadomość